Milanov denník?

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Začal som!

Ideme na to!!!
A: Čo sa deje?
Práve som začal pracovať na webstránke. :) Bude to sprievodca po mytológii niekoľkých krajín ako sú staroveký egypt, staroveký rím, grécko, severská mytológia atd. Mám aj registrovanú adresu (úspech... (aplaus)) valhala.mysteria.cz. Zatiaľ nefunguje (resp. je tam hodený len index).

B:Prečo to robím?
Lebo! Lebo chcem skúsiť čo som schopný napísať (ale php odo mňa nečakajte). A preto, lebo som zaiaľ nenašiel nijakú stránku v slovenskom alebo českom jazyku, ktorá by opisovala všetky staré mytológie (divná formulácia...) pohromade. Ak sa mýlim, opravte ma. (v komentároch)

C: Kedy to bude fungovať?
To ešte neviem, lebo mám veľa práce (škola, ničnerobenie, spánok :), ale budem sa snažiť na tom pracovať ako najlepšie a najiac budem vedieť a môcť.


S pozdravom Milan

Valhala | stály odkaz

Komentáre

 1. super
  len to nevzdaj
  publikované: 13.10.2005 08:08 | autor: lulla (e-mail, web, neautorizovaný)
 2. Konečne člen, čo formátuje články!
  Ach jaj!
  Paráda!!!!!
  publikované: 13.10.2005 09:06 | autor: David (e-mail, web, neautorizovaný)
 3. Držím Ti
  palce a moc sa teším.
  publikované: 13.10.2005 09:26 | autor: kaktus (e-mail, web, neautorizovaný)
 4. Teším sa!!!
  To je super! Ja som momestálne vo fázi, keď po nociach píšem do bloku články, lebo mi to inokedy nevychádza a musím si nájsť čas, kedy to hodím do počítača a dáko dám dokopy...ale niečo o mytológii som našla, mám to na blogu v odkazoch, niečo že Helvete...ten človek tam toho má dosť veľa, no nájde sa aj nejaká tá mytológia a veľa odkazov...tak snáď niečo vyhrabeš...
  S pozdravom a požehnaním Chantal
  publikované: 14.10.2005 21:25 | autor: Chantal (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014