Milanov denník?

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Problém môjho mozgu

väčšinou nepohodlný
Neviem či sa to stáva aj vám, ale tu je môj problém:

Niekedy mávam záchvaty tvorivosti. Problém je však v tom, že v nevhodnú dobu. Napríklad v škole:

 • 1. Mám sa sústrediť na vyučovanie a po hlave, vlastne v hlave, sa mi roja (pekné slovo, skoro ako včely :) samé iné, v tú dobu nepotrebné myšlienky, ktoré keď potrebujem, nedá sa na ne ani za máčny mak spomenúť.
 • 2. Máme písať sloh (moje lenivé ja si ho dopredu nepripravilo) a ja neviem ako začať (začiatky sú horor!!!). Btw.: Keď raz nejako začnem, neviem sa zastaviť = jednoducho mám stále niť, ktorá sa nie a nie prerušiť (až zvonením, čo však neprichádza moc vhod, lebo je to väčšinou v strede nejakej zložitej (a samozrejme hlbokej :)) myšlienky.
 • 3. (to už vlastne nie je v škole ale aj tak) Idem na vlakovú stanicu a rozmýšľam o tom ako na blog napíšem o tom, že mávam záchvaty tvorivosti v nepravé chvíľe :)

 • Holt, to je všetko. čo si o tom myslíte vy?

  S pozdravom Milan

  Z mojich myšlienok | stály odkaz

  Komentáre

  1. To si vystihol...
   Presne toto sa mi stáva! Tiež nemám rada začiatky a keď sa k niečomu dostanem, je to miesto "krátkeho slohového útvaru" štvorstranové monštrum...:-)
   BP Chantal
   publikované: 22.09.2005 20:36 | autor: Chantal (e-mail, web, neautorizovaný)
  Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.  Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014